استوری های اینستاگرام

فقط در این مورد شما ممکن است شنیده باشید که، Instagram Stories یک ویژگی است که به شما این امکان را می دهد که اسلایدهایی از تصاویر و ویدیوها را به اشتراک بگذارید که به مدت ۲۴ ساعت قابل مشاهده است، و سپس ناپدید می شوند. این از نظر شما ممکن است فقط یک سرگرمی جالب باشد. اما این داستان ها به چه میزان محبوب هستند و افراد چگونه از این ویژگی در کسب و کارهای خود استفاده می کند؟
یک مصاحبه اخیر CNBC گزارش داده که بیش از ۲۵۰ میلیون نفر روزانه از Instagram Stories استفاده می کنند و یک سوم از داستان هایی که بیشترین مشاهده کننده را داشته اند توسط شرکت ها ارسال شده است. کاربران زیر ۲۵ ساله به طور متوسط روزانه بیش از ۳۲ دقیقه از وقت خود را در Instagram صرف می کنند، در حالی که بطور متوسط کاربران ۲۵ ساله و بالاتر روزانه بیش از ۲۴ دقیقه صرف می کنند، به این معنی که این ویژگی استوری و داستان واقعا دنباله کنندگانی دارد و توسط کاربران دنبال میشود. بنابر اعداد و آمار ارائه شده این واضح است که ویژگی Insta برای شما و کسب و کار شما مهم است تا ارتباط و تعامل خود را با فالورهای موجود افزایش دهید و نام تجاری و برند خود را در میان فالورهای جدید گسترش دهید.

داستان Instagram و کسب و کار شما

هیچ مشکل و محدودیتی در ارائه هرگونه پیام های تبلیغاتی یا غیره با استفاده از Instagram Stories وجود ندارد شما دارای کسب و کار خود هستید، سعی کنید خود را پیوسته و بروز در این رسانه نگه دارید. از آنجا که مردم عاشق شفافیت و نگاه درونی به چیزها هستند، نگران شخصی شدن در داستان های خود نباشید، به پشت صحنه کسب و کار خود بروید و با استفاده از Instagram Stories به مشتریان و فالوورهای خود یک نگاه از پشت صحنه بدهید از دفتر، محله، روزکاری و هر چیز دیگری که فکر می کنید ممکن است جالب یا لذتبخش باشد، و بازدیدکنددگانی به دنبال داشته باشد.

هنر و زندگی روزمره به ایجاد شهرت و مخاطب کمک می کند.

با ایجاد محتوای جالب، سرگرم کننده و مارکدار، می توانید روابط قویتری با مشتریان خود ایجاد کنید، جایی که آنها در حال حاضر هزینه و وقت زیادی را صرف می کنند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *